תחומי התמחות > שוק ההון

בתחום ניירות הערך ושוק ההון משרדנו עוסק במתן ייעוץ משפטי וליווי חברות ציבוריות ותאגידים מדווחים בעסקאות, גיוסי הון וחוב ובפעילות השוטפת בכל הקשור לדיני חברות ודיני ניירות ערך.

משרדנו מלווה את לקוחותיו באופן הדוק במהלך העסקים ובכלל זה ליווי שוטף של הדירקטוריון  על ועדותיו השונות והנהלת החברה, הובלת גיוסים ועסקאות, ניהול משברים והסדרים, טיפול בהיבטי סחירות ומסחר בבורסה, לרבות חידושי מסחר ומחיקת חברות ממסחר בבורסה- De-Listing, והכל מתוך נקודת מבט מכוונת עסקית המותאמת ללקוח, בד בבד עם התאמה מירבית לאמות המידה הנדרשות על ידי הרגולטור.

הניסיון הרב הנצבר על ידי עו"ד ארז רוזנבוך וצוות המשרד בתחום ניירות ערך ושוק ההון מאפשר לנו להציע ללקוחותינו פתרונות מגוונים לצרכיהם, בפרספקטיבה מסחרית המבוססת על הבנת שוק ההון, והמתאפיינת ביצירתיות, דינמיות ויעילות.

בין היתר, מלווה צוות משרדנו את לקוחותיו במגעים וההתקשרויות עם רשות ניירות ערך, הבורסה לניירות ערך בתל אביב, נאמנים, נציגויות, חתמים, חברות דירוג ואנליזה ועמדות מפתח נוספות בשוק במסגרת ביצוע הנפקות ציבוריות (ראשוניות ומשניות), הקצאות פרטיות ומיזוגים, הסכמי השקעה, הצעות רכש, טיפול בחוב והסדרי חוב והליכים משפטיים נלווים.